New production company

P.A.L. Production

About us

Jsme nová produkční společnost a náš záměr je točit filmy inspirované skutečnými životními příběhy. Proč vymýšlet stále nové náměty, když jich je kolem nás dost. A zkusíme je točit trochu jinak… 

Pavla má hodně zkušeností jako zástupce producenta u mnoha celovečerních filmů a teď to chce dělat po svém. Je pracovitá, tvrdohlavá, má děsně moc přátel v branži a navíc je velmi inspirativní (do všeho mluví). 

Libor chce hlavně psát scénáře a poté je realizovat. Proto se dal dohromady s Pavlou.

Projekty

Můj příběh

Celovečení hraný film 90 minut

Inspirováno skutečným životním příběhem

Osiřelá dívka Elizabeth rezignuje na úspěšnou kariéru baletky kvůli osudové lásce. Muž jejího srdce má však dvojí tvář, a tak Elizabeth v jediném okamžiku ztratí úplně vše, o co jí v životě šlo. Ocitne se na úplném dnu, ze kterého není vidina cesty zpět.

A právě zde náš příběh začíná.

 Film vypráví o neuvěřitelné snaze dostat se ze dna, o síle přátelství a o vůli otevřít srdce a nezanevřít na lásku.

 Tímto příběhem chceme inspirovat ty, kteří v sobě sílu zatím nenašli.

 

Obsazení:

Vlastina Svátková, Vilma Cibulková, Tereza Kostková, Pavel Kříž, Alexander Rašilov,Milan Kňažko, Betka Stanková, Nela Boudová,

Zuzana Norissová, Jaromír Nosek,Zdeněk Maryška, Roman Vojtek, Martin Stránský, Jiří Klem, Stanislava Jachnická

                                             TEASER – Můj příběh

  Producentka

  Pavla Šindlářová

  Od roku 2011 spolupracuje s producentem a režisérem Miloslavem Šmídmajerem. Podílela se na tvorbě filmů: Nazareth: Nekonečných rockový mejdan( dokument o legendární skupině Nazareth), Bella Mia (artový film podle námětu Epsteina), Čtyřlístek ve službách krále (animovaný komiks přenesený poprvé na filmové plátno), Vejška (volné pokračování filmu Gympl režiséra Tomáše Vorla), Celebrity s.r.o. (komediální parodie podle legendární divadelní hry Antonína Procházky), Dvojníci a Miluji tě modře (poslední scénář od slavného Jaroslava Papouška, který tvořil pro Miloše Formana) v neposlední řadě to byl režisérský debut Jiřího Mádla, Pojedeme k moři, který získal mnoho zahraničních i lokálních prestižních ocenění, závěrečný díl legendární série Jak básníci čekají na zázrak (režie Dušan Klein). Pavla podporuje český film v zahraničí a to především na filmových festivalech jako např. Německé Berlinale či francouzské Cannes. Skrze zahraniční festivaly spolupracuje s mezinárodním sales partnerem Amadeus Enertainment.

  Producent

  Libor Adam

  V reklamním průmyslu působí již od roku 1992. Má mnoho zkušeností jako produkční, marketingový ředitel a producent, ale i jako scénárista a režisér videoklipů, televizních a rozhlasových spotů (Budvar, ABC, AHA!, Svět motorů, Auto Tip, Schwartzkopf, Prague Promotion) Dále se jako producent a režisér věnoval i dabingu animovaných pohádek na DVD pro vydavatelství Prague Promotion a Schwartzkopf. Ve společnosti DOWIS s.r.o. mimo jiné produkoval a režíroval animované spoty a kvízy pro ČT 2015, animované spoty pro Český hokejový svaz k MSLH 2015, HC Sparta, HC Servéte Ženeva 2015. V květnu 2015 realizoval jako vedoucí produkce úvodní 9 minutovou show pro Mistrovství Světa v ledním hokeji 2015 v O2 Aréně a kterou historicky poprvé vysílal Infront Sports & Media pro všechny televize přebírající MSLH 2015 (DOWIS s.r.o.) Napsal většinu scénářů ke komiksovým sešitům  Bob a Bobek hrají hokej (Edice Česká televize 2015) a Bob a Bobek jedou na hory (Albatros 2015), samostatně komiksovou knihu Bob a Bobek na návštěvě (Grada 2018) a Bob a Bobek 100 let Československa (CSG 2018). Je spoluautorem scénáře k celovečernímu animovanému filmu Jack Russel zachránce planety (projekt inicioval Vl. Jiránek), kde je zároveň i výkonným producentem (koprodukce Bio Illusion a Dowis 2017 – 2019) a ke stejnojmenné komiksové knize (Euromédia 2016).

  Chcete nás kontaktovat? Ozvěte se.